Teslimat

Teslimat Koşulları;

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (Saat 16.00’a kadar) kargoya teslim edilir.  Haftasonu kargolama ile ilgili son kargo çıkışı saati Cumartesi için 11.00′ dır. İşletmemiz Pazar günü çalışmadığı için pazar günleri işlem yapılmamaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri eğer ürün sayfasında bulunmuyorsa 0212 259 60 29 numaralı telefondan iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Biberpet.com veya petinize.net online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 1 (Bir) en fazla 3 (Üç) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Firmamız tarafından kargoya verilen ürünün takibi müşteriye aittir.

Mücbir sebeplerden ötürü sipariş paketleme,ulaşım,tedarik süreci gibi nedenlerden ötürü gecikmeler yaşanabilir.

sepetinize eklendi:
Ödeme